Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik biura z jezykiem niemieckim

Gorzow Wlkp.

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Prężnie rozwijająca się firma VIVAX z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadcząca usługi opiekuńczo usługowe na terenie Niemiec zatrudni osobę na stanowisko:

Kierownik biura (język niemiecki)

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Zakres obowiązków:
&#8226; prowadzenie biura;
&#8226; wykonywanie prac administracyjnych zlecanych przez przełożonego;
&#8226; pozyskiwanie nowych klientów;
&#8226; prowadzenie rozmów z dotychczasowymi klientami;
&#8226; organizacja własnego stanowiska pracy.

Wymagania:
&#8226; biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie jest WARUNKIEM KONIECZNYM;;
&#8226; bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
&#8226; doświadczenie w pracy biurowej i obsłudze klienta;
&#8226; dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, inicjatywa, zaangażowanie, organizacja własnego stanowiska pracy oraz dynamizm w działaniu.

Oferujemy:
&#8226; zatrudnienie na umowę o pracę;
&#8226; wysokie wynagrodzenie;
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego;
&#8226; wyjątkową atmosferę pracy w młodym zespole;

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, proszone są o przesyłanie swoich aplikacji za pośrednictwem portalu TOP-OGLOSZENIA w języku polskim i niemieckim (konieczne życiorysy zawierające fotografię kandydata).

Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami spełniającymi powyższe kryteria.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 27 Kwiecien, 2016  09:06

Identyfikator: 581171

Wyświetleń: 2548