Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technolog - inżynier

Gorzów Wlkp.

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis oferty pracy:
Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, zlokalizowanej w Gorzowie Wlkp., poszukujemy osoby na stanowisko:

technolog - inżynier

Zakres obowiązków:
ustawianie i przezbrajanie maszyn
pisanie programów na maszyny
współpraca z innymi działami

Oczekiwania:
wykształcenie min. średnie techniczne
doświadczenie na podobnym stanowisku &#8211; mile widziane
znajomość programów CAD/CAM
znajomość rysunku technicznego
zaangażowanie
umiejętność podejmowania decyzji
komunikatywność
kreatywność

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: magdalena.gubska@pl.randstad.com

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \\\\\\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\\\\\\\"

Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 07 Maj, 2014  14:28

Identyfikator: 505736

Wyświetleń: 17333