Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy brygadzistę stolarnii w Kórniku

Czołowo, k.Kórnika

Sanpro Job Service - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 2360) - dla swojego Klienta poszukuje brygadzisty/mistrza stolarni.

Zakres obowiązków
- koordynowanie pracy podległych pracowników (ok 20-30 osób)
- praca na maszynach typu strugarka, frezarka, pilarka
- kontrola jakości materiałów i elementów po obróbce

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę
- praca w systemie trzyzmianowym,
- możliwość zakwaterowania

Wymagania

- umiejętność zarządzania zespołem pracowników,

-doświadczenie zawodowe w zakresie obróbki drewna i montażu wyrobów z drewna.

- mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe oraz znajomość programu typy ERP

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV pod adres: a.skrzypczak@impel.pl/ bądź kontakt telefoniczny: 510012145

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 02 Grudzien, 2014  09:01

Identyfikator: 530873

Wyświetleń: 3330