Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Finansowo - Ubezpieczeniowy

Gorzów Wlkp.

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo w zakresie planów oszczędnościowych i przygotowanie propozycji zabezpieczeń przed finansowymi skutkami zdarzeń losowych. Pośredniczyć będzie w zawieraniu nowych umów i odpowiada za profesjonalną obsługę posprzedażową.

Wymagania:
&#8226; Minimum średnie wykształcenie,
&#8226; Niekaralność,
&#8226; Umiejętność nawiązywania kontaktów,
&#8226; Wysoka kultura osobista,
&#8226; Gotowość do zdobywania nowej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
&#8226; Preferowany wiek:30-50 lat.

Oferujemy:
&#8226; Współpracę z jedną z najbardziej efektywnych firm sektora finansowego w Polsce.
&#8226; Rozwój zawodowy i osobisty, a dla najlepszych karierę menadżerską.
&#8226; Kompleksowe przygotowanie do zawodu, profesjonalne szkolenia.
&#8226; Program &#8222;Debiut&#8221;, który wspiera rozwój kariery od strony finansowej przez pierwsze 2 lata.

Prosimy przesyłać CV na mail : mariusz.leszko@agencja.amplicolife.pl/

amplicolife.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 08 Grudzien, 2010  20:31

Identyfikator: 253387

Wyświetleń: 3218