Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Pracownik Produkcji Bezpośredniej - Faurecia Gorzów - od zaraz

Gorzów Wielkopolski

Dla naszego Klienta, firmy FAURECIA GORZÓW aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:
- Wykonywanie czynności produkcyjnych;
- Praca w pozycji stojącej.

Wymagania:
- Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
- Zdolności manualne;
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:
- DOFINANSOWANIE DO DOJAZDU z miejscowości Strzelce Krajeńskie oraz Skwierzyna;
- PREMIA NA START, po dwóch miesiącach pracy: PREMIA DO 30% OD PODSTAWY WYNAGRODZENIA, przez cały okres zatrudnienia: PREMIA MOTYWACYJNA, dodatek za pracę w porze nocnej, dodatek za pracę w sobotę;
- miesięczny okres rozliczeniowy nadgodzin;
- KONKURS: Poleć znajomego i zgarnij nagrodę pieniężną;
- umowę o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia przez klienta;
- zatrudnienie na pełen etat;
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferta pracy tymczasowej.
Jeżeli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer 601-556-364 lub prześlij nam swoje CV.
POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM - DZIĘKUJEMY !!!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 12 Kwiecien, 2018  16:13

Identyfikator: 632059

Wyświetleń: 1116