Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Dam Prace

Lubuskie

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

KIEROWNIKA PRODUKCJI
Region: Lubiskie

Opis stanowiska:
 Nadzorowanie linii produkcyjnej stolarki okienno-drzwiowej.
 Kierowanie zespo³em produkcyjnym.
 Dba³o¶æ o wydajno¶æ i jako¶æ produktów.
Wymagania:
 Do¶wiadczenie w fabrykacji pó³automatyczej i automatycznej produkcji okien i drzwi.
 Znajomo¶æ obrabiarek CNC i automatów do produkcji okien i drzwi.
 Do¶wiadczenie w stolarce pcv i alu.
 Znajomo¶æ jêzyka angielskiego lub niemieckiego (jêzyk techniczny) w stopniu komunikatywnym &#8211; warunek konieczny
 Bardzo dobra znajomo¶æ produktu tj. okien PCV, ALU
 Znajomo¶æ technologii wytwarzania i monta¿u
Oferujemy:
 pracê w spó³ce o ustabilizowanej pozycji na rynku
 mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego
 atrakcyjne wynagrodzenie uzale¿nione od osi±ganych wyników

Skontaktujemy siê z wybranymi osobami.

Og³oszenie dodane: Piatek, 19 Lipiec, 2013  14:24

Identyfikator: 469577

Wy¶wietleñ: 3666

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Dam prace
  2. Prace budowlane
  3. PRACE REMONTOWE
  4. Prace dyplomowe, licencjackie
  5. Dam odstêpne za mieszkanie w Katowicach do 30.000z³