Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Logistyki

Okolice Gorzowa Wlkp.

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

IDEA HR (nr w rejestrze 10618) jest agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Obecnie dla naszego klienta, firmy z udziałem kapitału zagranicznego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK LOGISTYKI

Miejsce pracy: Okolice Gorzowa Wielkopolskiego

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w logistyce, w firmie produkcyjnej
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Doświadczenie w zarządzaniu magazynem

Opis stanowiska:

- Zarządzanie magazynem ( przyjęcia na magazyn, logistyka produkcyjna, wysyłki towaru)
- Zarządzanie zespołem pracowników (ponad 100 osób)
- Optymalizacja kosztów działu logistyki
- Nadzór nad procesami magazynowymi

Firma oferuje:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Pracę w stabilnej firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@ideahr.com.pl/

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Styczen, 2015  09:46

Identyfikator: 535387

Wyświetleń: 4685