Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik hali, lady, kasy i karpia POTRZEBNY od zaraz - praca dorywcza

Gorzów Wielkopolski

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

POSZUKUJEMY DO PRACY OD ZARAZ:
* Pracownik hali, lady, kasy i karpia POTRZEBNY od zaraz - praca dorywcza (TESCO - Gorzów Wlkp.)

OPIS STANOWISKA:
* praca w hipermarkecie (praca dorywcza - tak¿e zmiany nocne)

WYMAGANIA:
* dyspozycyjno¶æ
* wa¿na ksi±¿eczka do celów SANEPID, badania pracownicze
* sumienno¶æ i uczciwo¶æ
* obowi±zkowo¶æ
* wytrwa³o¶æ
* mile widziane do¶wiadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
* dogodne warunki zatrudnienia
* wynagrodzenie :
6,80 z³ (kasa, karp) , 6,30 z³ (hala i lada) netto dla osób ucz±cych sie
6,30 z³ (kasa, karp) , 6,00 z³ (hala i lada) netto dla osób pracuj±cych
* elastyczne godziny pracy
* umowa zlecenie
* BEZP£ATNY KURS NA KASY

PRESTO jest ogólnopolsk± agencj± wynajmu hostess, promotorów, pracowników tymczasowych i merchandisingu.
Dzia³amy na rynku od 2001 roku.Licencja nr 6165 Agencji Pracy Tymczasowej wydana przez Marsza³ka Województwa Mazowieckiego.

FORMA KONTAKTU:
CV prosimy przesy³aæ TYLKO I WY£¡CZNIE poczt± elektroniczn± na adres:
poznan@presto.com.pl/ umieszczaj±c w temacie maila : TESCO - GORZOW
Prosimy o umieszczenie klauzuli wyra¿aj±cej zgodê na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

Og³oszenie dodane: Sobota, 11 Grudzien, 2010  19:05

Identyfikator: 254210

Wy¶wietleñ: 5351

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Praca
  3. Pracownik produkcji
  4. Praca dla ka¿dego
  5. Praca dla Administratora strony internetowej