Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy firmy Elavon

Gorzów Wielkopolski

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Główne zadania:
 Pozyskiwanie nowych akceptantów kart płatniczych na wybranym obszarze;
 Opieka nad obecnymi Klientami Elavon.

Wymagania:
 Znajomość lokalnego rynku;
 Umiejętności komunikacyjne;
 Doświadczenie w sprzedaży;
 Minimum średnie wykształcenie;
 Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia;
 Nie wymagamy doświadczenia w branży;

Kandydatom na to stanowisko oferujemy:
 Współpracę w oparciu o umowę agencyjną (może to być dodatkowa działalność w wolnym czasie);
 Kompleksowe szkolenie na temat branży akceptacji kart płatniczych;
 Wynagrodzenie podstawowe oraz model premiowy uzależniony od osiąganych wyników.

Dla najlepszych Przedstawicieli oferujemy po kilku miesiącach możliwość zatrudnienia na etacie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres tomasz.bienkowski@elavon.com
Prosimy o dołączenie do aplikacji podpisanego oświadczenia:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elavon Financial Services Ltd. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce z siedzibą przy ul. Puławskiej 17, 02-515 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych spółkom należącym do grupy U.S. Bancorp. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 16 Lipiec, 2013  20:30

Identyfikator: 469022

Wyświetleń: 2638