Gorzów Wielkopolski, Lubuskie Darmowe Ogłoszenia

Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

zmień miasto

Lubuskie / Gorzów Wielkopolski / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Kelnerka z j. niemieckim Praca w Niemczech

(Cottbus, Niemcy)

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kelnerka

Opis stanowiska:

praca w restauracji w Cottbus (Niemcy)
praca na stałe
praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu, od 15:30 do 24:00

Główne zadania:

przygotowanie sali dla gości
przyjmowanie zamówień klientów
oferowanie i polecanie klientom potraw oraz napojów
serwowanie potraw oraz napojów
obsługa klientów w restauracji
dbanie o porządek w restauracji
obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

konieczna dobra znajomość j. niemieckiego
doświadczenie w zawodzie kelnerki
umiejętność obsługi kasy fiskalnej
akceptacja pracy również w weekendy i wieczorami
zadbany wygląd, wysoka kultura osobista
sympatyczne i uprzejme podejście do klientów
komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
wynagrodzenie miesięczne 1500 euro + nadgodziny
napiwki miesięczne 600 do 800 euro (wypłacane dziennie)
zwrot kosztów przyjazdu
zakwaterowanie zapewnione, koszt ok. 300 euro miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/24/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Wrzesien, 2016  16:26

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl