Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier

Niemcy

T&T PEOPLE AND WORK Sp. z o.o. (nr licencji 11953) poszukuje kandydatów na stanowisko:
Magazynier
Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
&#8226; Komisjonowanie towarów za pomocą skanera lub systemu słuchawkowego
&#8226; Przygotowanie towarów do wysyłki
&#8226; Prace pomocnicze na magazynie

Wymagania:
&#8226; Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
&#8226; Gotowość do podjęcia pracy zmianowej
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
&#8226; Dobra kondycja fizyczna
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane

Oferujemy:
&#8226; Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%)
&#8226; Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w pobliżu miejsca pracy
&#8226; Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwieniu wszystkich formalności
&#8226; Wsparcie naszego biura w razie ewentualnych problemów

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 2908.1997 Dz. U.z 2002 r Nr.101,poz.926 z późn. zm.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 28 Czerwiec, 2016  14:29

Identyfikator: 586179

Wyświetleń: 2223