Gorzów Wielkopolski, Lubuskie Darmowe Ogłoszenia

Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

zmień miasto

Lubuskie / Gorzów Wielkopolski / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Praca w Niemczech Pilarz Drwal

(Singen)

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pilarz / Drwal

Opis stanowiska:

miejsce pracy: Singen (Niemcy)
zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
praca od poniedziałku do piątku (mogą dochodzić soboty)

Główne zadania:

obsługa piły łańcuchowej
cięcie drzew / gałęzi
prace porządkowe w lesie

Wymagania:

min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie na stanowisku pilarza / drwala (pomocnika drwala)
prawo jazdy kat. B i własny samochód
umiejętność obsługi piły łańcuchowej
umiejętność wspinania się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa mile widziana, ale nie konieczna
umiejętność pracy w zespole
należy posiadać własną odzież ochronno-roboczą

Oferujemy:

praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony, pełne świadczenia socjalne
praca: 40 &#8211; 50 godzin / tydzień
stawka godzinowa brutto 11 euro
miesięczne wynagrodzenie netto około 1300 do 1500 euro
zakwaterowanie zapewnione i dopłacane przez pracodawcę w wys. 100 euro

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/54/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 28 Listopad, 2016  16:16

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl