Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Hydraulik

Niemcy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr lic. 12458), poszukuje dla naszego klienta w Niemczech osób na stanowisko:

Hydraulik

Obowiązki:

- Instalacja urządzeń sanitarnych i grzewczych oraz instalacja wentylacji w budynkach

Oczekiwania:

- Doświadczenie
- Znajomość j. obcego mile widziana
- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód &#8211; mile widziany

Oferujemy:

- Zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 733 380 450

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 18 Kwiecien, 2017  11:26

Identyfikator: 609831

Wyświetleń: 1210